Cb radio w komórce

Lepsze zdjęcia z wakacji dzięki zdjęciom panoramicznym.
Listopad 15, 2014
Artykuły dla dzieci do domu
Grudzień 9, 2014

Obecnie większość producentów telefonów komórkowych stara się wyposażyć je jak najlepiej. Muszą posiadać znaczącą ilość funkcji oraz być coraz szybsze tak aby spełniały oczekiwania odbiorców. Smartfony z roku na rok zdobywają coraz większą część rynku. Niewątpliwie cieszy to również dystrybutorów oprogramowania, którzy z kolei pracują nad tym aby dzięki telefonom pozbyć się innych, zbędnych urządzeń.

Nawigacja gps jest obecnie zainstalowana niemal w każdym telefonie. Duża część z nich pracuje już bardzo dobrze u z powodzeniem można zrezygnować z tradycyjnego urządzenia tego typu. I tak większość zależy od zainstalowanych na nim map. Teraz możemy zastąpić telefonem również inne urządzenie a mianowicie cb radio.

Jak to działa? Wystarczy pobrać odpowiedni program (płatny), zainstalować go w swoim telefonie i już można zaczynać. Problem w tym, że możemy komunikować się jedynie pomiędzy użytkownikami, którzy również korzystają z tej aplikacji. Porównanie, wiec do cb radia jest trochę na wyrost. Tym bardziej, że oprogramowanie może funkcjonować jedynie na iphone oraz telefonach z systemem operacyjnym Android.

Głównym problemem jak widać jest tutaj liczba osób, z którymi można się komunikować. Założenie, że akurat spotkamy na drodze dużo osób, które będą korzystały z tego systemu jest trochę naiwne. Ponadto użytkowników tradycyjnego cb radia szybko możemy rozpoznać po antenie na dachu, Tutaj będziemy musieli działać trochę po omacku. Jednak czy program się przyjmie będziemy w stanie ocenić dopiero po dłuższym czasie.

Komentarze są wyłączone.