Elegancka biżuteria dla dam

Nie muszą to być tony biżuterii. Wystarczy jeden łańcuszek, jeden pierścionek czy skromna bransoletka. Mniej oznacza więcej, lepiej, bardziej elegancko. Jeśli pani chce wyglądać elegancko to powinna kupić srebrną lub złotą biżuterię. Jeden skromny gadżet na pewno będzie przydatny. Wystarczy mieć dwa-trzy zestawy biżuterii, aby być elegancką podczas różnych okazji.

Lepiej mniej niż więcej

Do pracy lepiej nosić niewiele srebra lub złota. Praca nie jest miejscem pokazu mody, lecz wykonywania obowiązków zawodowych. Niejedna modna pani potrafi przyjść do pracy obwieszona biżuterią. Na pewno nie jest to dobry pomysł – jeden pierścionek i łańcuszek wystarczą. Modna i elegancka pani o tym wie. Po pracy można szaleć z biżuterią, obwieszając się drewnianymi lub plastikowymi gadżetami. W pracy na takie modowe szaleństwa nie ma bynajmniej czasu oraz miejsca.

shutterstock_301315967

Intrygująca biżuteria

Frapujące okazy biżuterii można znaleźć w sklepach, na bazarach i w tych miejscach, w których sprzedaje się zabytkowe i używane rzeczy. Biżuteria jest ozdobą kupowaną na lata, dlatego lepiej zapłacić nieco więcej i mieć w zasobach eleganckie rzeczy niż kupować rzeczy na trochę. Elegancka biżuteria jest tym, czego każda kobieta potrzebuje i na co może sobie od czasu do czasu pozwolić. Poza tym panowie mogą podarować elegancką biżuterię własnym partnerkom. Taki prezent sprawi im bardzo dużo przyjemności. Wystarczy w małym, czerwonym pudełeczku zamknąć ładny pierścionek lub delikatny łańcuszek, aby pani była szczęśliwa.