Portale internetowe wymagają wysiłku

shutterstock_213653917

Samo założenie konta na takim portalu niewiele daje. Dlatego najlepiej stworzyć konto, dodać dobre zdjęcie, starając się, aby konto nie było banalne i przyciągało interesujące osoby. Konto na portalu nie jest jedynym wysiłkiem. Posiadacz takiego konta powinien szukać partnerki aktywnie i odpowiadać na mejle od pań. Tylko w ten sposób ma szansę na znalezienie właściwej kobiety.

Masz wątpliwości? Pisz do admina

Jeśli właściciel profilu na portalu randkowym ma wątpliwości to powinien pisać do admina. Nie każda pani jest uczciwa, nie każda ma dobre intencje. Wśród pań szukających partnera trafiają się oszustki i wyłudzaczki pieniędzy, impulsów, gawędziarki. Nie zawsze panowie mają sporo “za uszami”. Czasami panie bywają gorsze od panów. Dlatego każdy podejrzany przypadek należy zgłosić. Bywa, że mężatki rejestrują się na portalach i szukają miłości. Takie postępowanie na pewno jest naganne. Miłość bywa kusząca, ale zbyt szybkie deklaracje uczuciowe powinny budzić duże wątpliwości.

Panowie też mają wady

Panowie szukający partnerek zbyt mocno koncentrują się na walorach zewnętrznych, a tymczasem to, co ważne bywa ukryte. Zachęcamy do poszukiwania miłej pani, z którą uda się ułożyć życie, a nie Miss Polonia. Panie o walorach zewnętrznych jedynie rzadko bywają wymarzonymi partnerkami na życie.