Panowie nie wiedzą jaki prezent kupić kobiecie

Panowie coraz częściej mają dylemat w kwestii zakupu prezentu dla kobiety. Tymczasem wybór prezentów jest spory. Panie nie tylko oczekują ubrań i kosmetyków. Coraz częściej pragną nowych elektronicznych gadżetów: nowy telefon komórkowy, magnetofon, radio, czasami MP3, MP4 lub tablet. Jeśli partner nie wie co kupić żonie to najlepiej niech z nią porozmawia.

Czy drogi prezent elektroniczny ucieszy każdą panią?
Zdecydowanie nie. Niektóre panie oczekują kosmetyków, perfum, biżuterii. Inne lubią elektroniczne gadżety. Czasami nawet nie trzeba pytać – żona czy partnerka sama powie czego oczekuje od swojego mężczyzny. Jest to dość często sytuacja. Nieraz można w rozmowie uzyskać podpowiedź. Jeśli mąż/partner nie chce rozmawiać o prezencie ze swoją kobietą to spokojnie może porozmawiać z jej przyjaciółką, która chętnie podpowie co nieco. Prezent nie musi być rujnująco drogi – czasami żonę ucieszą perfumy za 100-200 złotych, nieraz wystarczy nowa spódnica za 100 złotych czy kurtka za 300 złotych. Wszystko uzależnione jest od okazji oraz potrzeb danej pani.

3 (3)

Intelektualistki lubią książki

Panie mające intelektualne zacięcie lubią książki. Takie kobietki docenią podarunek w postaci książki czy audiobooka. Wówczas partner wyda na prezent mniej niż 100 złotych – chyba, że kupi kolekcję danego autora lub okazy kolekcjonerskie dzieł. Najlepiej jednak zorientować się, który autor skupił uwagę wybranki. W ten sposób na pewno uniknie się podarowania chybionego podarunku. Panie są wymagające, ale najbardziej boli je przypadkowy prezent lub prezent kupiony w ostatniej chwili – kapcie, patelnia czy fartuch. Nie ma mniej kobiecych podarunków niż takie właśnie gadżety.