Pracuję w firmie zajmującej się obsługą finansową bogatych biznesmenów, która zorganizowała nam niedawno imprezę integracyjną. Wszyscy cieszyliśmy się na ten wyjazd, gdyż w pracy panuje duże ciśnienie i nawet chwila odskoczni bardzo dobrze robi.

Impreza integracyjna odbyła się na terenach poza miastem, częściowo w lesie i częściowo na specjalnie przygotowanym zaimprowizowanym miasteczku. Jak tylko dotarliśmy na miejsce, od razu skoczyła nam adrenalina. Podzielono nas na dwie drużyny i pierwsze zadanie miało wyłonić przywódców drużyn. Wykonaliśmy szereg drobnych zadań i na tej podstawie organizator przydzielił nam funkcje w drużynach. Kolejnym etapem imprezy integracyjnej była gra paintballowa z bardzo fajnym scenariuszem. Nie wiedziałem, że paintball może być tak ekscytujący, gdyż gry, w których miałem wcześniej okazję uczestniczyć nie były nawet w części tak dobre, jak ta na imprezie integracyjnej! Mieliśmy za zadanie rozmieścić wyrzutnie rakiet na polu i nie dopuścić do ich zniszczenia przez przeciwną drużynę. Nie wiedzieliśmy, skąd nadejdzie atak, ani kiedy to się stanie. Nie wiedzieliśmy też, jakie cele ma druga drużyna.

Ostatecznie wyszliśmy obronną ręką i dwie z trzech wyrzutni udało nam się ocalić. Kolejną zabawą była impreza w stylu kasyno! Ale to była frajda! Po wojskowym klimacie paintballa teraz przyszedł czas na imprezę w stylu las vegas z czasów prohibicji. Wszyscy dostaliśmy fajne stroje i graliśmy w pokera, ruletkę, black jacka i kości! Zabawa była przednia, zwłaszcza, że pieniądze miały nadrukowane logo naszej firmy. Mnie szczególnie z całego kasyna przypadł do gustu poker Texas Hold’em, przy którym spędziłem dobre dwie godziny. To była bardzo udana impreza i oby szefostwo częściej nam takie organizowało.