Randki online nie są najłatwiejszym rodzajem spotkań międzyludzkich. Poszukujesz pary, bo masz dość samotności i obserwowania znajomych szczęśliwych w relacjach? Internetowe randki przerażają trochę, ale są szansą dla Ciebie. Jest to wyzwanie, trzeba brać pod uwagę to, co się z nimi wiąże. Nie ma jednej prostej metody pozwalającej poznawać ludzi online, ale pewne taktyki mogą okazać się przydatne.

Porady pomagające stworzyć dobry profil w portalu anonsowym

Na początek zadaj sobie pytanie „Czego oczekuję po randkach online?”. Odpowiedz na takie pytanie uczciwie, bez oszukiwania samego siebie. Jeśli szukasz osoby do niezobowiązujących spotkań powiedz to, napisz uczciwie na profilu jakiego rodzaju relacji pragniesz. Jeśli masz inne cele takich spotkań to również opisz je na profilu randkowym. Na pewno spotkasz osoby mające podobne oczekiwania. Aby pokazać Twoje główne zalety pokaż je, opisz i wydobądź na światło dzienne.

Czego unikać na swoim profilu w portalu anonsowym?

Nigdy nie udawaj kogoś, kim bynajmniej nie jesteś. Jeśli nie masz muskulatury godnej Sylvestra Stallone to nie pręż ich na zdjęciu. Pokaż to, co w Tobie piękne oraz interesujące. Zawsze bądź sobą, nie oszukuj, nie kłam, nie koloryzuj. Pokaż siebie w pełnej krasie, opisz zalety, wspomnij dwie-trzy wady. Nie jesteś pomnikiem i masz wady jak każda istota ludzka. W ten sposób tworzysz dobre pierwsze wrażenie. Nie ukrywaj swojego prawdziwego ja, ponieważ gdyż dajesz w ten sposób sygnał, że nie jesteś szczery. Żadna partnerka nie lubi braku szczerości i kłamstewek. Prowadzą one do rozpadu relacji oraz rozwodu. Jeśli zainteresuje Ciebie kobieta to nawiąż z nią kontakt, nie oglądaj jej profilu dziesiątki razy, nie czytaj opisu. Znasz go przecież, teraz pora na kolejny ruch, czyli nawiązanie kontaktu. Szukaj tego, co Was łączy, a nie dzieli, rozmawiaj i poznawaj drugą osobę. Cierpliwość oraz mile zachowania są tym, co ważne dla każdej osoby. Dbaj o właściwe zachowania, opowiedz o swojej przeszłości, rozwodzie, separacji, wieloletnim byciu singlem. Druga osoba ma prawo do uczciwej informacji o Tobie. Stawiaj się w położeniu drugiej osoby i niczego przed nią nie ukrywaj. Spytaj: czy gdybym był nią to umówiłbym się na kolejne spotkanie? Takie ćwiczenie otwiera oczy i uczy szczerości w znakomity sposób. Staraj się ograniczać to, co Was dzieli. Nie jest to łatwe, ale poszukiwanie tego, co Was łączy może być fascynującą podróżą prowadzącą do poznania siebie. Jeśli chcesz, aby Twoje życie się zmieniło, zmień także trochę siebie.

Kontroluj Twój profil w portalu anonsowym

Sprawdź co Twój profil online mówi o Tobie, spytaj osoby zaprzyjaźnione jak go oceniają, zmień to, co może drażnić lub nie pokazuje w pełni Ciebie. Dbaj o tworzenie dobrego wizerunku, ale wizerunku spójnego z Twoim prawdziwym ja. Takie postępowanie doprowadzi do poznania drugiej osoby i pomoże Tobie zmienić Twoje życie. Lepiej, aby Twój profil dawał pewien niedosyt niż przesyt. W ten sposób druga osoba będzie chciała poznać Ciebie lepiej, a nie poczuje się osaczona przez Ciebie. Pokaż siebie jako osobę pełną życia, aktywną, zainteresowaną światem. Taki wizerunek jest przyjazny. Nie ma żadnej gwarancji, że poznasz miłość życia, ale tworząc taki profil na pewno działasz na własną korzyść i zwiększasz szansę na zakończenie samotności. Powodzenia w szukaniu uczuć na portalu z anonsami towarzyskimi DateZone.com!