Najbogatszą dzielnicą Nowego Yorku, jest oczywiście Manhattan, pociągający obszar, przeznaczony dla najbogatszych, tam również mieści się bankowe imperium Wall Street jak i wiele różnych obszarów, które zachwycają luksusem, elitarnością i cudownym połyskiem po zmierzchu.
Podążając w ślady tej aury komfortu i wszechogarniającego bogactwa, jubilerzy przygotowali kolekcję biżuterii, która doskonale oddaje klimat tego rejonu świata, nawiązując nie tylko do luksusu w finezyjnej odmianie pierścionków, lecz także pokazując ten niespotykany blask w postaci najcenniejszych kamieni, uznanych za nieprzemijające i niepowtarzalne. Diamenty panują w tej kolekcji, gdyż tylko one mogą zadysponować odpowiedni ton klasy i bogactwa a ich liczne formy czynią znakomitą zabawę, równie jak różnorodne odcienie złota którymi projektanci potrafili stworzyć niesłychanie piękne wzory, które muszą zwrócić uwagę każdej pani.

Poczuj klimat Manhattanu, na swojej ręce w postaci cudnych pierścieni, wybierz swoje ulubione barwy i wzory jak również dozę brylantów, które w nich zastosowano. Manhattan, Twoje odkrywcze oblicze, otoczone urokiem barwnego złota, ukoronowane drogimi kamieniami, gdzie najpiękniejsze z nich to przepiękne diamenty. Podaruj sobie wrażliwe piękno, wyrażane klimatem przepychu Manhattanu.
Jest to kolekcja pierścieni, stworzonych z barwnego złota, zachwyca finezyjną postacią, oryginalną stylistyką i pięknem brylantów, które niekiedy integrowane są z różnymi innymi kamieniami szlachetnymi. Opływowy kształt, nowoczesna i odkrywcza forma przypominają splątane pierścienie oznaczające szczęście i namiętność w nieskończonej pętli.