Dystrybutor wody w firmie i domu

Na rynku dostępne są dystrybutory wody gazowanej, dystrybutory wody pitnej, dystrybutory wody domowe, dystrybutory wody do firmy, dystrybutory wody do biura. Najczęściej urządzenia tego rodzaju są kupowane do biur, ale osoby ceniące własne zdrowie kupują tego rodzaju sprzęt do własnego domu. Dystrybutory wody do domu zawierają wodę źródlaną, są to poręczne baniaki z kranikiem. W zestawie kupuje się dwie butle z wodą źródlaną, dostarczane są bezpłatne stojaki na butle, woda dostarczana jest bezpłatnie i terminowo, a dział obsługi klienta zapewnia bezpłatny serwis oraz opiekę każdemu klientowi kupującemu regularnie wodę. Urządzenia do wody użyczane są za niewielką kwotę kilkudziesięciu złotych miesięcznie. Jeśli ktoś chciałby nabyć urządzenie do wody to może to uczynić płacąc ponad 900 złotych. Zazwyczaj takie urządzenia mają dwa kraniki: do wody zimnej oraz gorącej. Woda jest chłodzona lub podgrzewana w urządzeniu. Można także serwować wodę o temperaturze pokojowej, czyli najbliższego otoczenia. Dzięki temu przygotowanie każdego napoju jest bajecznie łatwe. Mniejsze urządzenia mają pompkę do wody oraz rączkę, dzięki czemu znacznie łatwiej jest serwować wodę w warunkach domowych. W dystrybutorach trzymana jest woda bez gazu lub gazowana – wszystko zależnie od gustu danego klienta. Niektóre firmy oferują urządzenia do dystrybucji wody oraz drewniane stojaki, na których takie urządzenia są lokowane. Na stojaki można zmieścić więcej niż jedną butlę z wodą – najczęściej są to dwie butle z wodą. Eleganckie urządzenia są wykonane z chromoniklu, dzięki czemu wyglądają elegancko w każdym wnętrzu. Dystrybutor może być wyposażony dodatkowo w podajnik do kubków, co pozwoli rozkoszować się wodą w znacznie wygodniejszy sposób.

Jakie dystrybutory oferuje rynek?

Na rynku dostępne są urządzenia elektryczne, mechaniczne oraz filtrujące. Dystrybutory elektryczne najczęściej kupują firmy. Woda z takiego urządzenia pozwala na szybkie przygotowanie gorących, zimnych lub gazowanych napojów dla pracowników firmy lub gości. Woda źródlana oszczędza czas, zwiększa efektywność, pomaga dbać o zdrowie i higienę. Urządzenia oferowane są w kilku opcjach: wysokie, niskie oraz klasyczne. Wysokie stosuje się w dużych firmach, niskie umieszcza się w aneksach kuchennych, a klasyczne wykonane są z wysokiej jakości materiałów, cechują je nowoczesny wygląd, niezawodność, energooszczędność oraz cichy sposób działania. Dystrybutor misa ceramiczna przydatny będzie w domu oraz biurze. Jego niewielkie, kompaktowe rozmiary, pozwolą ustawić to urządzenie w każdym wolnym kąciku. Nowoczesne dystrybutory do wody mają stonowany design i pasują do każdego biurowego pomieszczenia. Dystrybutory do wody są dostarczane nieodpłatnie na terenie całego kraju.
Dystrybutory do wody kosztują od kilkudziesięciu do nawet 300 złotych. Nudę pomagają przepłoszyć dystrybutory do wody w kształcie misia. Tego rodzaju urządzenia kupuje się w celu, aby dzieci nauczyć codziennego picia wody, uświadomić im jak cenny jest ten nawyk, ale zrobić to w wesoły, bezproblemowy sposób. Wesoły i kolorowy miś może zachęcić malucha do tego, aby pił wodę, czyli promuje zdrowy styl życia. Zrozumie też, że czysta woda jest o wiele lepsza od oranżad, soków, coli oraz kolorowych napojów. Dystrybutor jest malutki i łatwy do obsługi nawet przez młodsze dzieci. Dzięki korzystaniu z takiego urządzenia maluchy mogą nabrać dobrych nawyków w sposób łatwy i przyjemny.