Rozważ swoje zdrowie. W świecie, gdzie wiele osób decyduje się na jedzenie fast foody, musisz być tym, który ma tę mądrość i siłę woli, aby wybrać jabłko. W świecie coraz bardziej uzależniony od telewizji, ty i twój partner musi pochodzić z woli wybrać się na spacer lub przejażdżkę rowerem przyrody. Ponieważ nie można mieć super życie uczuciowe chyba traktować swoje ciało z miłością i szacunkiem.

Nie jest to sześć tygodni diety, jak należy rozważyć program na całe życie lepszego odżywiania. Nie jest to trzymiesięczny program ćwiczeń, żeby zdjąć dwa cale od pasa; rozważyć regularne ćwiczenia każdego dnia swojego życia. Większość z nas nie zdaje sobie sprawy, jak żywność wpływa na nasze nastroje, uczucia, poziom energii i zachowanie. Kiedy osoba jest "w dołku", nie oznacza automatycznie powiedzieć: “O rany, muszę nie jadamy w porządku.”

Z drugiej strony, kiedy czujemy się na szczycie świata nie przestać myśleć: “Chciałabym częściej czują się tak dobrze.”; Wiele osób, które nie odnoszą się, jak czują się do tego, co już jeść, ale żywność, witaminy i minerały mogą znacznie wpłynąć na świecie od tak tak kocham życie i rodzaj życia miłości, która sprawia, że uśmiech za każdym razem myślisz o tym. Wielu ludzi, którzy myślą, że mają problemy z seksu są rzeczywiście ofiarami złego odżywiania. Oni nie mają problemów seksualnych. Mają problemy pokarmowe. A problemy żywnościowe mogą być rozwiązane.